Producenci
Nowości
Kamera EKEN W9s
Kamera EKEN W9s
199,00 zł
szt.
Kamera EKEN H6S
Kamera EKEN H6S
599,00 zł
szt.
Kamera EKEN H9R Plus
Kamera EKEN H9R Plus
499,00 zł
szt.
Kamera EKEN H9R
Kamera EKEN H9R
349,00 zł
szt.
Zwroty i reklamacje

Zwroty

W sytuacji, gdy nie są Państwo zadowoleni z otrzymanego towaru prosimy o niezwłoczny kontakt. Państwa satysfakcja jest naszym pierwszorzędnym celem, więc w uzasadnionych przypadkach proponujemy wymianę przedmiotu lub zwrot kwoty za towar*, jeżeli wymiana nie jest fizycznie możliwa. Każdy zwrot lub wymiana musi być poprzedzony e-mailem z dokładna informacją odnośnie osoby kupującej i towaru. Podstawą zwrotu lub reklamacji jest paragon, który Klient musi odesłać wraz z odsyłanym produktem.

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów, w przypadku sprzedaży konsumenckiej, z towaru zakupionego w naszym sklepie możesz zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, rozpakowany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony czy naruszony (odnosi się to również do trwałych i nieodwracalnych zniszczeń lub uszkodzeń opakowania produktu, w tym folii na ekranach LCD). Towar należy odesłać do nas na swój koszt wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy kupna i dowodem zakupu - paragon lub faktura** (prosimy o dołączanie wyłącznie kserokopii). Nie odpowiadamy za dołączane dokumenty.

Adres do wysyłki zwracanych produktów:

 "Benefit" sp.z o.o.,

ul.Dolnej Wsi 27, 44-100 Gliwice

* Zwrot jest możliwy w momencie zakupów przez internet (na wysyłkę) i nie obowiązuje w przypadku odbioru osobistego w sklepie.
** Ustawa dotyczy konsumentów prywatnych i nie obejmuje przedsiębiorców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl